4 kroky, díky kterým porozumíte mluvené angličtině

Jak z nudného poslechu v angličtině udělat oblíbenou zábavu

Vysílání začne za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

středa 21. října 2020

od 8 do 23:59

Vysíláním vás provede naše lektorka a průvodkyně výukou jazyků Lucie Brátová

Na online vysílání
se dozvíte

  • Jak to udělat, aby vás poslech v angličtině začal bavit, a vy jste se na něj pokaždé těšili a užívali si ho. 
  • Jaký typ poslechů je pro vás vhodný a kde snadno a rychle najdete skvělé poslechové materiály zdarma.
  • 3 jednoduché tipy, jak správně pracovat s poslechy, abyste jim rozuměli, neztráceli se v nich a nevzdali to dříve, než doopravdy začnete.
  • Jak si na poslech v angličtině konečně najdete čas, i pokud máte pocit, že už teď nic nestíháte a máte plno práce a starostí.

Jak vysílání funguje?

  • Vysíláme po internetu: Ráno v den vysílání vám pošleme odkaz, na ten kliknete a online vysílání se vám spustí na obrazovce. Nemusíte nikam jezdit. Uvelebte se v pohodlí svého domova, udělejte si kávu či čaj a poslechněte si naše tipy pro lepší poslech.
  • Přijďte kdykoli během dne: Vysíláme od rána a jeho záznam bude k dispozici po celý den až do půlnoci. Nemusíte se tedy připojit v přesnou hodinu a měnit své plány. Udělejte si čas kdykoliv mezi 8 hodinou ráno a půlnocí a o nic nepřijdete.
  • Připojte se odkudkoliv: Jste-li zrovna u počítače, pusťte si vysílání tam. Máte-li u sebe jenom telefon nebo tablet, připojte se z nich a sledujte vysílání kdekoliv, třeba v oblíbené kavárně.
  • Vše zdarma: Online vysílání je bezplatné. Předáme vám na něm naše nejlepší jazykové tipy, které vám v budoucnu ušetří spoustu času, peněz a nervů, a zodpovíme vaše otázky. Ptejte se v chatu pod videem.

 

Co vás čeká po přihlášení na vysílání?

1. krok

Do e-mailové schránky vám přijde potvrzení, že s vámi na online vysílání počítáme.

2. krok

Za několik minut po registraci si proto zkontrolujte svou e-mailovou schránku, zda vám naše zpráva nespadla do Nevyžádené pošty nebo do složky Hromadné. Jesti ano, přetáhněte naši zprávu do Doručené pošty.

3. krok

V den vysílání vám pošleme odkaz na stránku, kde bude vše probíhat. Stačí na odkaz kliknout a sledovat.

Poslechněte si, jak vyzrát na poslech

Pokud s poslechem spíše bojujete, než abyste si ho užívali, přijďte se seznámit se 4 snadnými kroky, díky kterým konečně porozumíte mluvené angličtině a zlepšíte se i ve výslovnosti a mluvení.

Jak se online vysílání líbí našim studentům?

Našimi jazykovými webináři prošlo již více než 131.300 lidí z České republiky a ze Slovenska.
Přečtěte si, co o nich říkají.

Proč se tohle neučí ve škole? Děkuji za skvělé tipy! S angličtinou bojuji už několik let. Ale po dnešním vysílání vím, že je možné si studium užívat.“ 

Alice Michlová

„Díky za super informace a tipy na online appky. Hodně dojíždím, ale mobil mám pořád u sebe, takže ideální řešení. Hned vše vyzkouším.“ 

Klára Hajná

„Je to super. Díky za praktické tipy a spoustu možností, jak si najít někoho na mluvení. Tandem jsem vůbec neznala.“

Šárka Novotná

„Já bych chtěl v první řadě poděkovat za všechno, co pro nás děláte, jsem nevidomý student a jste skvělí. Jsem rád, že s vámi budu moci studovat i nadále.“ 

Martin Boček

Přestaňte tápat v jazycích

Zjistěte, jak na ně,

a naučte se je