Huráááá, jste tady!

Váš jazykový dárek čeká na vyzvednutí.

Vyberte si jazykovou nadílku

Zvolte typ dárkového poukazu, který jste obdrželi. 

Bronzový
poukaz

Za poukaz je možné vybrat si jednu z možností:

N

3x měsíční Konverzační klub

N

1x týdně setkání s lektorem a dalšími 4 studenty po dobu 3 měsíců

N

Půlroční předplatné kurzů Easylingo

N

Přístup do 50 kurzů v šesti světových jazycích na půl roku s možností prodloužení.

Stříbrný
poukaz

Za poukaz je možné vybrat si jednu z možností:

N

Půlroční Konverzační klub

N

1x týdně setkání s lektorem a dalšími 4 studenty po dobu 6 měsíců

N

Roční předplatné kurzů Easylingo

N

Přístup do 50 kurzů v šesti světových jazycích na rok s možností prodloužení.

Zlatý
poukaz

Za poukaz je možné vybrat si jednu z možností:

N
N

1x týdně setkání s lektorem a dalšími 4 studenty po dobu 12 měsíců

N

Kurz Jazyky od píky + Roční předplatné Easylingo

N

Předplatné na kurzy Easylingo na 2 roky

N

Přístup do 50 kurzů v šesti světových jazycích na 2 roky s možností prodloužení.

Co si za poukaz můžete vybrat?

Dárkový poukaz je možné uplatnit na odstranění strachu z mluvení v online Konverzačních klubech, na předplatné nejlepších českých jazykových online kurzů na EasyLingo.cz, anebo na videokurz pro jazykové samouky Jazykyodpiky.cz.

Konverzační klub

Online konverzační klub pro rozmluvení v angličtině. V pohodovém prostředí ve skupince maximálně 5 studentů s milou a vstřícnou lektorkou. Konverzační kluby jsou vhodné pro úplné začátečníky, věčné začátečníky i středně pokročilé. Každý týden je možné vybírat z několika desítek termínů.

Online jazykové kurzy

Nejoblíbenější a nejvíce motivační online jazykové kurzy v Čechách a na Slovensku. Učíme angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu a italštinu. V rámci předplatného získáte přístup k 50 kurzům pro 6 světových jazyků. Jejich studium je možné na počítači, tabletu nebo telefonu.

Kurz Jazyky od píky

Praktický videokurz pro jazykové samouky, který naučí, jak se učit. Stovky rad, tipů a triků od jazykových odborníků, metodiků a polyglotů. Ukážeme jak na poslech, výslovnost, mluvení, čtení, psaní, slovíčka i gramatiku. Naučit se cizí jazyk není raketová věda. A ani věk nebo talent o tom nerozhodují. Jen výběr správné metody.

Co o jazykových kurzech říkají naši studenti?

Naši studenti nejvíce oceňují, že mohou studovat kdykoliv a kdekoliv a že je naše kurzy oproti jiné výuce opravdu baví. Mají velkou motivaci je dokončit.

Jsem nadšená! Konečně mi někdo vysvětlil, jak postupovat při studiu jazyků. Sice jsem promarnila spoustu let se špatnými metodami, ale teď už to jde hladce a zlepšuju se v angličtině jako nikdy předtím.

Aneta Linhartová

Nejúžasnější je možnost studovat tehdy, když mám čas a chuť. Jazyky mě nikdy nebavily, ale tato angličtina mě opravdu baví. Jsem přesvědčená, že kurz dokončím.

Jana Procházková

V pokročilém věku (76) jsem se rozhodl  znovu naučit to, co jsem už dávno zapomněl. Mám za sebou prvních 15% kurzu a mohu říci, že jsem v životě ve výuce jazyků nic lepšího nezažil.

Jindřich Janáček

„Jsem věčný začátečník, ale tady jsem zatím nejdále a vypadá to nadějně. Forma je pestrá, zábavná a nenudím se. Držím si palce. Žádná negativa nevidím. Moc děkuji za pěkný výukový program.“

Miroslav Horák

Nejčastěji se ptáte

Jak můžu poukaz uplatnit?

Postup uplatnění je popsaný na vygenerované poukázce. Ve vrchní části této stránky stačí vybrat tlačítko „Uplatnit poukaz“ pod daným typem obdrženého poukazu. 

Co když si chci vybrat dražší dárek, než je cena poukázky?

Dražší dárek si lze doplatit. V případě dalších dotazů prosím kontaktujte naši zákaznickou linku na e-mailu info@onlinejazyky.cz nebo telefonu +420 734 577 566.

Jaká je platnost poukázky?

Veškeré zakoupené poukázky je možné uplatnit do 6 měsíců od zakoupení. Datum je uvedeno na poukázce. 

Ještě se chci zeptat...

Napište nám na e-mail info@onlinejazyky.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 734 577 566 (pondělí až pátek 8:00 – 16:00). Rádi vám vše zodpovíme.

pro lepší jazykovou budoucnost

Vyberte si svou jazykovou odměnu