Uplatnit bronzový poukaz

Vyplněním formuláře uplatníte svůj jazykový dárek.
Do kolonky „Kupón“ zadejte číselný kód, který najdete na zadní straně poukazu.
Do kolonky „E-mailová adresa“ zadejte e-mailovou adresu, na kterou chcete jazykový produkt aktivovat.
Produkt vyberte zaškrtnutím políčka.

 

Vyberte si dárek

14 + 1 =

Aktivace Vašeho jazykového dárku proběhne do druhého pracovního dne. Informace o aktivaci Vám zašleme na uvedený e-mail. V případě dotazů nám napište na e-mail info@onlinejazyky.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 734 577 566 (pondělí až pátek 8:00 – 16:00). Rádi vám vše zodpovíme.

Co si za poukaz můžete vybrat?

Dárkový poukaz je možné uplatnit na odstranění strachu z mluvení v online Konverzačních klubech, na předplatné nejlepších českých jazykových online kurzů na EasyLingo.cz, anebo na videokurz pro jazykové samouky Jazykyodpiky.cz.

Konverzační klub

Online konverzační klub pro rozmluvení v angličtině. V pohodovém prostředí ve skupince maximálně 5 studentů s milou a vstřícnou lektorkou. Konverzační kluby jsou vhodné pro úplné začátečníky, věčné začátečníky i středně pokročilé. Každý týden je možné vybírat z několika desítek termínů.

Online jazykové kurzy

Nejoblíbenější a nejvíce motivační online jazykové kurzy v Čechách a na Slovensku. Učíme angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu a italštinu. V rámci předplatného získáte přístup k 50 kurzům pro 6 světových jazyků. Jejich studium je možné na počítači, tabletu nebo telefonu.

Kurz Jazyky od píky

Praktický videokurz pro jazykové samouky, který naučí, jak se učit. Stovky rad, tipů a triků od jazykových odborníků, metodiků a polyglotů. Ukážeme jak na poslech, výslovnost, mluvení, čtení, psaní, slovíčka i gramatiku. Naučit se cizí jazyk není raketová věda. A ani věk nebo talent o tom nerozhodují. Jen výběr správné metody.